+48 (58) 511 20 70

Google Pay

Twoją kartą płatniczą Visa SKOK możesz dokonywać płatności mobilnych *


Skorzystaj z usługi i płać telefonem w sklepach stacjonarnych, w sklepach internetowych czy w aplikacjach mobilnych. To bardzo intuicyjne i niezwykle wygodne rozwiązanie.
Płatność telefonem jest szybsza, niż płatność zbliżeniowa kartą – nie trzeba szukać portfela. Wystarczy, że wybudzasz telefon (nie trzeba go nawet odblokowywać) i zbliżasz go do terminala.

*usługa dostępna w wybranych SKOK - sprawdź w swojej kasie

YT film

pobierz 150x150 POBIERZ APLIKACJĘ Z GOOGLE PAY

Zainstaluj ją na swoim telefonie – aplikacja dostępna dla telefonów z systemem Android (5.0 lub nowszym), wyposażonych w antenę NFC.
Dodaj swoją kartę. W aplikacji kliknij zakładkę "Karty" a następnie "plus", by dodać kartę (debetową, kredytową, podarunkową lub lojalnościową). Dodawanie karty do Google Pay jest bardzo proste – wystarczy, że zrobisz jej zdjęcie lub wpiszesz jej dane. Telefonem możesz płacić od momentu zweryfikowania karty przez SKOK.

google play

poznaj 150x150 POZNAJ ZASADY KORZYSTANIA

Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin korzystania z usługi Google Pay w SKOK.

korzystaj 150x150 ZACZNIJ KORZYSTAĆ

Na ekranie telefonu wyświetla się animacja, która potwierdza przeprowadzenie transakcji.
I już! Gotowe!
Całość zajmuje zdecydowanie mniej, niż 10 sekund.

bezpieczenstwo 150x150 BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji. 

Do głównych zabezpieczeń należy przede wszystkim szereg mechanizmów, które odpowiadają za szyfrowanie danych, znajdujących się na smartfonie (jak odcisk palca czy rozpoznawanie twarzy). Ponadto istotna opcja ograniczenia dostępu do niektórych aplikacji (by z nich skorzystać, wymagana jest autoryzacja dodatkowym kodem/hasłem). Nawet w przypadku kradzieży telefonu, złodziej nie ma możliwości dostania się do zaszyfrowanego folderu.

Dodatkowym zabezpieczeniem, dzięki któremu można bezpiecznie płacić telefonem, jest konieczność włączenia blokady urządzenia za pomocą kodu/hasła, które trzeba każdorazowo wpisywać podczas korzystania z aplikacji. W przypadku wyłączenia blokady podpięta do smartfona karta zostaje automatycznie i natychmiastowo usunięta. Istnieje również możliwość usunięcia karty zdalnie, jeżeli telefon wpadnie w niepowołane ręce.

Pamiętaj, że numer karty także jest wirtualny, dlatego płacąc telefonem nie okazujesz numeru prawdziwej karty bankowej. Jednak w sytuacji zablokowania plastikowej karty, jej cyfrowe odpowiedniki także zostają zablokowane.

pytania 150x150 PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie pytania.

Podczas zmiany telefonu należy pamiętać, aby zalogować się dokładnie na to samo konto Google i ponownie dodać karty do portfela Google Pay.

W przypadku otrzymania karty wznowionej należy ją dodać do portfela Google Pay.

Informację o swoich tokanech użytkownicy kart mają dostępne w portfelu Google Pay jak również mogą skontaktować się telefonicznie z Centrum Kart pod nr tel. 58 511 20 70. Informacja o tokenach nie będzie dostępna w systemach SKOK.

Obecnie usługa dostępna jest w wybranych Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu ze SKOK prowadzącą Państwa rachunek.

dokumenty 150x150 DOKUMENTY


 

karta wielowalutowa FRONT 300x200

20230627 Classic pionowo bialo zlota 2023

 

karta wielowalutowa FRONT 300x200

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej…